Pirkimo elektroninėje parduotuvėje sąlygos

1. Bendrovė ir jos kontaktiniai duomenys

1.1. Internete veikiančią elektroninę parduotuvę (parduotuvės adresas www.naujaoda.lt) valdo bendrovė UAB Nauja oda, A. Goštauto g. 8-215, LT-01108 Vilnius, įmonės kodas: 305713989.

1.2. Klientas gali susisiekti su elektroninę parduotuvę valdančia bendrove šiais būdais:

– adresu UAB Nauja oda, A. Goštauto g. 8-215, LT-01108 Vilnius, įmonės kodas: 305713989.

– El.paštu: info@naujaoda.lt;

– užpildęs elektroninės parduotuvės svetainėje esančią ryšių palaikymo formą.

2. Bendrosios „Nauja oda“ elektroninės parduotuvės naudojimo taisyklės

2.1. Elektroninės parduotuvės paslaugomis leidžiama naudotis ne jaunesniems nei 18 metų asmenims.

2.2. Jaunesnis nei 18 metų asmuo gali naudotis elektroninės parduotuvės paslaugomis tik turėdamas savo tėvų ar teisėtų globėjų sutikimą.

2.3. Kiekvienas elektroninėje parduotuvėje prisiregistravęs ir joje perkantis asmuo pateikia savo asmens duomenis ir sutinka, kad juos tvarkytų laikydamasi svetainės privatumo politikoje nustatytų sąlygų.

2.4. Tam, kad būtų patvirtintas registruojantis elektroninėje parduotuvėje pateiktų duomenų teisingumas, Klientui siunčiamas el. laiškas, kuriuo prašoma patvirtinti duomenis.

3. Prekių užsakymas

3.1.  Prekės užsakomos interneto svetainėje adresu www.naujaoda.lt .

3.2.  Elektroninės parduotuvės prekės yra specialiai pažymėtos. Interneto svetainėje pateikiama informacija apie prekių savybes, kainas, medžiagas, iš kurių jos pagamintos, ir nurodomos apytikslės jų įsigijimo stacionariose parduotuvėse galimybės.

3.3.  Klientas prekes užsako tokiu būdu, koks yra tinkamas konkrečiai prekei, visų pirma nurodydamas jos dydį, spalvą bei, jei reikia, kitą konkrečią informaciją ir užsakomų vienetų skaičių.  

4. Kaip apsipirkti elektroninėje parduotuvėje. Išsamūs nurodymai

4.1.  Išsirinkęs prekę Klientas turėtų paspausti mygtuką „Pirkti“.

4.2. Prekė yra įtraukiama į pirkinių krepšelį; ją galima pamatyti paspaudus pirkinių krepšelio piktogramą, esančią svetainės viršutiniame dešiniajame kampe. Klientas gali peržiūrėti pirkinių krepšelio turinį paspaudęs mygtuką „Pirkinių krepšelio peržiūra“, kuriuo atidaromas visas į pirkinių krepšelį įtrauktas prekes rodantis puslapis.

4.3. Paspaudus mygtuką „Užsakyti“, bus atvertas puslapis, kuriame Klientas turės įvesti sandoriui atlikti ir užsakytoms prekėms pristatyti būtinus duomenis.

4.4. Elektroninėje parduotuvėje prisiregistravusiam Klientui suteikiama galimybė naudotis papildomomis Kliento parinkčių kortelėje nurodytomis funkcijomis, pavyzdžiui, peržiūrėti užsakymų istoriją, naujausių užsakymų būseną, išsaugoti prekių pristatymo adresus, gauti parduotuvės siunčiamą naujausią informaciją apie prekes.

4.5. Pasirinkęs pristatymo būdą (pristatymą nurodytu adresu arba pristatymą į pasirinktą „Nauja oda“ parduotuvę) ir įrašęs visą būtiną informaciją (įskaitant sąskaitai išrašyti reikiamą informaciją, jei reikia), Klientas turėtų pasirinkti mokėjimo būdą.

4.6. Klientas gali pasirinkti mokėjimą internetu (mokėjimas kortele arba pavedimas naudojantis PayPal) arba grynaisiais pinigais pristačius prekę.

4.7. Klientas pateikia užsakymą paspaudęs mygtuką „Užsakyti ir mokėti“.

4.8. Paspaudus mygtuką „Užsakyti ir mokėti“ arba, jei Klientas pasirinko mokėjimą internetu – atlikus mokėjimą naudojantis PayPal, Klientas nukreipiamas į užsakymą patvirtinantį puslapį, kuriame būdamas jis gali tęsti apsipirkimą arba eiti į užsakymo suvestinę.

4.9. Jei Klientas kaip mokėjimo būdą nurodo mokėjimą internetu (mokėjimas banko pavedimu arba mokėjimas kortele naudojantis PayPal), mokėjimas turi būti atliktas iš karto po užsakymo pateikimo. Jei „NAUJA ODA“ arba sandoryje dalyvaujantys subjektai (PayPal) negauna mokėjimo, užsakymas laikomas neteisingai pateiktu, o tai reiškia, kad sutartis nebuvo sudaryta ir užsakymas nebus vykdomas. Tokiu atveju Klientas turi pateikti kitą užsakymą.

4.10. Bet kuriame užsakymo teikimo etape iki mokėjimo atlikimo Klientas gali atšaukti užsakymą nutraukęs užsakymo teikimo procedūrą ir išėjęs iš svetainės užsakymų teikimo puslapio. Užsakymas, kurio pateikimo procedūra nebuvo baigta, nebus toliau tvarkomas.

4.11. Iš karto po užsakymo pateikimo Klientas gaus el. pašto adresu, kurį nurodė registruodamasis, siunčiamą užsakymą patvirtinantį pranešimą. E. laišku siunčiamame patvirtinime bus nurodytas individualaus užsakymo numeris, kuriuo naudojantis galima, pavyzdžiui, patikrinti užsakymo būseną.

4.12. Svetainė, norėdama išsiaiškinti abejonių keliančius klausimus, patvirtinti užsakymo pateikimą arba kilus kitų klausimų dėl užsakymo atlikimo, gali susisiekti su Klientu nusiuntusi laišką e. pašto adresu arba paskambinusi nurodytu telefono numeriu. 

5. Kainos

5.1. Kainos interneto svetainėje nurodytos eurais. Nurodyta kaina reiškia prekės bruto kainą, į kurią įtrauktas PVM.

5.2. Prekės kaina padidėja pridėjus pristatymo išlaidas, kurios priklauso nuo pasirinkto pristatymo ir mokėjimo būdų.

5.3. Užsakymo pateikimo momentu svetainėje nurodyta kaina yra galutinė, galiojanti tiek Klientui, tiek „NAUJA ODA“. Pateikus užsakymą prekės kaina nesikeis, nepaisant jokio „NAUJA ODA“ kainų pakeitimo ir specialiųjų pasiūlymų ar išpardavimo akcijų.

5.4. „NAUJA ODA“ pasilieka teisę keisti savo elektroninėje parduotuvėje parduodamų prekių kainas, pateikti pirkimui naujas prekes, pateikti ir atšaukti specialius pasiūlymus parduotuvės interneto svetainėje arba juos keisti remiantis Civilinio kodekso ir kitų galiojančių teisės aktų nuostatomis. 

5.5. Perkant dovanų kuponus dovanos nesisumuoja, pvz. jei perkant dovanų kuponą ir gaunama dovana, tokiu atveju kupono gavėjas dovanos gauti negalės.

5.6. Specialūs pasiūlymai, akcijos, nuolaidos, dovanos nesisumuoja. Pasinaudojus vienu pasiūlymu, akcija, nuolaida ar dovana tame pačiame užsakyme kitos vykstančios akcijos, specialūs pasiūlymai, nuolaida ar dovanos nesisumuoja.

5.7. Akcija 2+1, galioja perkant ne mažiau nei 2 prekes iš savaitės akcijos nurodytų prekių grupės, o trečia prekė gaunama dovanų, pasirenkant ją iš dovanų prekių asortimento, kur prekės yra pažymėtos „DOVANA | 2+1“ prierašu. Trečia dovaninė prekė turi būti pigesnė nei pasirinktos prekės iš akcijoje nurodytų prekių grupės. Klientas pats turi įsidėti trečią dovaninę prekę į krepšelį.

6. Galimybė gauti užsakytas prekes

6.1. Visos elektroninėje parduotuvėje siūlomos prekės yra sandėlyje.

6.2. Tačiau kai kuriais atvejais, pvz., jei tą pačią prekę vienu metu užsako daug Klientų, tos prekės gali nebebūti. Tokiu atveju Klientui bus pranešta, kad užsakymas negali būti įvykdytas.

6.3.  Prekių duomenų lape Klientas gali rasti išsamią informaciją apie galimus prekių dydžius: šiame lape rodomi ir tie prekės dydžiai, kurių tuo metu nėra, tačiau tokie dydžiai yra aiškiai pažymėti kaip nesantys kitokia spalva nei ta, kuria žymimi dydžiai, kuriuos galima įsigyti. Klientas negali įtraukti prekės, kurios reikiamo dydžio nėra, į pirkinių krepšelį, tačiau gali įtraukti į pageidaujamų prekių sąrašą.

7. Užsakymas, kurio neįmanoma įvykdyti

Jei atitinkamos prekės sandėlyje nėra arba užsakymo neįmanoma įvykdyti dėl kokių nors kitų priežasčių, Klientui el. paštu arba telefonu bus pranešta apie su jo užsakymo vykdymu susijusias problemas.

8. Pristatymo būdas ir užsakymo įvykdymo terminas

8.1. Prekės nemokamai pristatomos tik Lietuvos teritorijoje perkant virš 50 EUR. 

8.2. Klientui pateikus užsakymą, už kurį apmokama grynaisiais gavus prekes, jis pradedamas vykdyti nedelsiant. Jei Klientas pasirenka  mokėjimą internetu (naudojantis PayPal arba PayU sistema), užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai patvirtinama, kad pinigai buvo įskaityti į „NAUJA ODA“ sąskaitą (per PayPal sistemą).

8.3. Prekės bus pristatytos per 5 darbo dienas Lietuvoje, o užsienyje per 10 darbo dienų, nuo sėkmingai pateikto užsakymo dienos. Prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau vykstant išpardavimui arba specialioms akcijoms.

8.4. PRAŠOM ĮSIDĖMĖTI: jei Klientas pasirenka mokėjimo internetu būdą (naudojantis PayPal), užsakymo vykdymas pradedamas po to, kai į „NAUJA ODA“ arba tarpininkaujančių subjektų sąskaitą pervedama 100 proc. už tą užsakymą mokėtinos sumos; nuo to momento pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo Klientui laikas.

8.5. Užsakymus pristato „NAUJA ODA“ pasirinkta pasiuntinių tarnyba. 

9. Užsakymo apmokėjimo būdai

9.1. Mokėjimas grynaisiais gavus prekes. Klientas už prekes atsiskaito per pasiuntinių tarnybos atstovą prekių pristatymo momentu.

9.2. Mokėjimas banko pavedimu. „NAUJA ODA“ priima greituosius pavedimus, atliekamus per pavedimus internetu, atliekamus naudojantis PayPal sistema. Mokėjimo operacija vyksta tarp Kliento ir pasirinkto mokėjimo operatoriaus.

9.3. „NAUJA ODA“ nepriima įprastų pavedimų, todėl Klientas negaus sąskaitos, į kurią galėtų pervesti pinigus, pvz., pašto perlaidą, numerio.

9.4. Mokėjimas kortele. Klientas turi turėti kortelę, kuria galima mokėti internetu (Klientas turi susisiekti su ją išdavusiu banku ir pasiteirauti, ar jo kortelė atitinka šį reikalavimą). Mokėjimas kortele atliekamas naudojantis PayPal. Mokėjimo operacija vyksta tarp Kliento ir Kliento kortelės operatoriaus.

9.5. Prašom įsidėmėti! Elektroninė parduotuvė niekada nesiųs Klientui pranešimo, kuriuo jis būtų informuojamas apie mokėjimui skirtos sąskaitos pasikeitimą ir būtinybę atlikti įprastą pavedimą. Jei Klientas gauna tokį el. paštu siunčiamą pranešimą, jis neturi atlikti jokio mokėjimo ar atsakyti į tokį pranešimą, o tokį el. paštu gautą pranešimą nepakeitus jo turinio turėtų nusiųsti „NAUJA ODA“ adresu info@naujaoda.lt.

10. Pardavimo-pirkimo sutartis

10.1 Parduotuvės interneto svetainėje www.naujaoda.lt paskelbta informacija nėra pasiūlymas, kaip apibrėžta Civiliniame kodekse.

10.2. Sutartis sudaroma lietuvių kalba.

11. Sutarties vykdymas. Įvykdymo terminas 

Atsižvelgdama į Kliento pasirinktą pristatymo „NAUJA ODA“ įsipareigoja pristatyti Klientui LIETUVOJE prekes per 5 darbo dienas, Užsienyje 10 darbo dienų  nuo teisingai pateikto užsakymo dienos, įkainiai skaičiuojami atsižvelgiant į siuntos tūrį, svorį, šalį, muitus. Darbo dienos – tai dienos nuo pirmadienio iki penktadienio, išskyrus įstatymu nustatytas valstybines šventes.

12. Pristatymo kaina

12.1. Prekės pristatomos tik  Lietuvos teritorijoje.

12.2. Pristatymo bruto kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo ir mokėjimo būdo:

− pristatymas į pasirinktą mažmeninės prekybos parduotuvę ir mokėjimas internetu – 0,00 eur;

− standartinis pristatymas naudojantis pasiuntinių tarnybos paslaugomis ir mokėjimas internetu – 5.45 eur;

− standartinis pristatymas naudojantis pasiuntinių tarnybos paslaugomis ir mokėjimas grynaisiais gavus prekes – 5.45 eur.

13. Sutarties nutraukimas

13.1. Klientas turi teisę nenurodęs priežasties nutraukti pardavimo-pirkimo sutartį per 14 dienų.

13.2. Teisė nutraukti minėtą sutartį prarandama praėjus 14 dienų nuo tos dienos, kurią Klientas gavo prekes arba prekes gavo Kliento nurodyta trečioji šalis, išskyrus vežėją.

13.3. Norėdamas pasinaudoti teise nutraukti minėtą sutartį, Klientas turi pateikti „NAUJA ODA“ aiškų pranešimą apie sutarties nutraukimą vienu iš toliau nurodytų būdų:

– e. laišku, kuris siunčiamas adresu info@naujaoda.lt;

– užpildęs ir pateikęs Kliento parinkčių kortelėje prie kiekvieno užsakymo esančią elektroninę formą; jei Klientas užpildo ir pateikia minėtą formą, jis netrukus gauna „NAUJA ODA“ patvirtinimą, kad gautas pranešimas dėl sutarties nutraukimo.

Prašome įsidėmėti! Mums priimtini visi pranešimo pateikimo būdai ir visi jie yra vienodai veiksmingi. „NAUJA ODA“ rekomenduoja naudoti Kliento parinkčių kortelėje esančią elektroninę formą tik todėl, kad ją galima lengvai ir greitai pateikti.

13.4. Jei Klientas baiminasi pavėluoti pateikti pranešimą apie sutarties nutraukimą per nustatytą laiką, pakanka, kad jis nusiųstų pranešimą apie norą pasinaudoti savo teise nutraukti sutartį nepasibaigus teisės nutraukti sutartį galiojimui.

13.5. Jei pardavimo-pirkimo sutartis nutraukiama, „NAUJA ODA“ nepagrįstai neuždelsdama grąžina visą gautą sumą Klientui, įskaitant prekės pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, atsiradusias dėl to, kad Klientas pasirinko kitą pristatymo būdą nei įprastas pigiausias „NAUJA ODA“ siūlomas pristatymo būdas) ne vėliau kaip per 14 dienų nuo dienos, kurią „NAUJA ODA“ gavo Kliento pranešimą apie norą pasinaudoti savo teise nutraukti pardavimo-pirkimo sutartį.

13.6. Sumokėti pinigai grąžinami į sąskaitą banke apmokant kurjeriui grynais arba kortele, PayPal susijusią sąskaitą, jei užsakymą apmoka šiais būdais. Klientas pirminiam sandoriui įvykdyti, nebent Klientas aiškiai sutiko pasirinkti kitą būdą. Bet kokiu atveju Klientas nepatirs jokių su tokiu pinigų grąžinimu susijusių išlaidų.

13.7. „NAUJA ODA“ gali nepradėti pinigų grąžinimo procedūros tol, kol negaus grąžinamos prekės arba Kliento įrodymo, kad grąžinama prekė išsiųsta, atsižvelgiant į tai, kas įvyks pirmiau.

13.9. Klientas gali grąžinti prekes savo sąskaita naudodamas pasiuntinių tarnybos paslaugas. Klientas turi užpildyti  Kliento parinkčių kortelėje prie kiekvieno užsakymo esančią sutarties nutraukimo formą.

13.10. Klientas taip pat gali grąžinti prekes į bet kurią Lietuvoje veikiančią „Nauja oda“ stacionarią  parduotuvę, išskyrus išparduotuves.

13.11. Klientas prisiima atsakomybę už prekės nuvertėjimą, atsiradusį dėl to, kad prekė buvo naudojama kitaip, nei ją galima naudoti siekiant išsaugoti jos pobūdį, savybes ir funkcionalumą.

14. Skundai

14.1.  Parduotuvėje parduodamos naujos, defektų neturinčio prekės. Jei prekės turi kokių nors defektų, už juos atsako „NAUJA ODA“.

14.2. Remiantis Lietuvos Civiliniame kodekse nustatytomis galiojančiomis nuostatomis dėl teisės aktais nustatytų garantijų, Klientas gali pateikti skundą dėl bet kurios iš „Nauja oda“ elektroninės parduotuvės pirktos prekės, jei prekės defektas buvo pastebėtas nepraėjus daugiau kaip dvejiems metams nuo jos įsigijimo, kai prekė su tokiu defektu neatitinka sudarytos sutarties sąlygų. Grąžinamos prekės privalo turėti vidines etiketes.

14.3. Skundą galima pateikti visose „Nauja oda“ parduotuvėse (išskyrus išparduotuves).

14.4. Paštu siunčiamuose skunduose turi būti nurodytos skundo priežastys ir informacija, būtina užsakymui nustatyti. Skundas gali būti teikiamas naudojantis forma „Skundas“ (svetainės Kliento parinkčių kortelėje prie kiekvieno užsakymo esanti forma), kurią galima užpildyti internetu arba atsispausdinti; prekes galima grąžinti adresu: NAUJA ODA parduotuvė Raitininkų g. 4-218, Vilnius

14.5.  „NAUJA ODA“ sudaro galimybę skundą pateikusiems Klientams grąžinti defektų turinčias prekes naudojantis pasiuntinių tarnybos paslaugomis, už kurias apmoka „NAUJA ODA“. Šiuo tikslu Klientas turi užpildyti Kliento parinkčių kortelėje esančią elektroninę skundo formą ir pateikti išsamią informaciją apie vietą (adresą), iš kurios pasiuntinių tarnybos darbuotojas turėtų paimti siuntą su skunde nurodyta preke.

14.6. „NAUJA ODA“ išnagrinėja skundą per 14 dienų ir praneša Klientui apie išvadas.

14.7. Jei daroma išvada, kad skundas yra pagrįstas, Klientui bus kompensuotos visos pagrįstos defektų turinčių prekių grąžinimo elektroninei parduotuvei išlaidos.

14.8. Jei daroma išvada, kad skundas yra nepagrįstas, prekės bus grąžintos Klientui kartu su pranešimu, paaiškinančiu, kodėl skundas laikomas nepagrįstu.

14.9. Išnagrinėjus „Nauja oda“ stacionarioje parduotuvėje pateiktą skundą, „NAUJA ODA“ sudarys galimybę Klientui pasiimti prekę arba pinigus kartu su mokėtina kompensacija skundą gavusioje stacionarioje parduotuvėje.

14.10. Šaltuoju sezonu, esant neigiamai temperatūrai, perkant produktus, turinčius sudėtyje vandens, rekomenduojame rinktis prekių atsiėmimą parduotuvėje, arba siuntą atsiimti iš paštomato nedelsiant. Pažeistos prekių pakuotės nebus keičiamos!

15. Užsakymo atšaukimas

15.1. Klientas turi teisę atšaukti savo užsakymą.

15.2. Klientas gali atšaukti savo užsakymą pats per penkiolika minučių nuo užsakymo pateikimo momento  Kliento parinkčių kortelės skiltyje „Mano užsakymai“ paspausdęs šalia užsakymo esantį mygtuką „Atšaukti užsakymą“.

15.3. Klientas gali atšaukti savo užsakymą kreipęsis į Klientų aptarnavimo tarnybą ir užpildęs interneto svetainėje pateiktą ryšių palaikymo formą.

16. Kitos nuostatos

Prie kiekvienos įsigytos prekės pridedamas pirkimo įrodymas. Klientas gali atsisiųsti sąskaitą faktūrą iš Kliento parinkčių kortelės. „NAUJA ODA“ neatsako už tai, jei Klientas pateikia neteisingus duomenis.

16.1. Asmens duomenų tvarkymas

Klientas savanoriškai duoda sutikimą, kad „NAUJA ODA“ tvarkytų asmens duomenis, tačiau, nedavęs sutikimo tvarkyti asmens duomenis, jis negalės prisiregistruoti svetainėje ir pirkti elektroninėje parduotuvėje. Visa informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikta Privatumo užtikrinimo politikos pareiškime.

16.2. Asmens duomenų tvarkymas rinkodaros tikslais

Klientas gali sutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi ir būtų patikėti trečiajai šaliai, norėdamas gauti „NAUJA ODA“ parengtą komercinę informaciją, pvz., informaciją apie specialius pasiūlymus.